Vanuit ’t Kraaiennest

4 berichten gevonden

A.s. zaterdag topamusement in het dorpshuis de Kastanjeboom.

23-11-2022 | 10:06:11 A.s. zaterdag organiseert VVO in samenwerking met Cultureel Dirkshorn een eenmalig optreden van Janneke de Jager met muzikale begeleiding van Bas Bons en Timo Menkveld in het dorpshuis de Kastanjeboom. Verdere informatie kunt u vinden op de website van VVO en de website van Cultureel…

Kinderen stralen in musical ‘Soap in de soep’

23-05-2022 | 14:01:26 De grote zaal van dorpshuis De Kastanjeboom stroomde zondagmiddag 15 mei vol met zo’n 140 belangstellenden, waarvan ruim 50 kinderen. Allemaal nieuwsgierig naar de voorstelling ‘Soap in de soep’, uitgevoerd door 11 spelers van de jeugdtoneelgroep van VVO, afkomstig uit Dirkshorn en omgeving. Zij…

Gaülli Stam (26) is de nieuwe regisseur van jeugd VVO

13-08-2021 | 12:19:00 Na een treurig jaar voor het kersverse jeugdtoneel van VVO Dirkshorn met drie keer uitstel van de musical vanwege de coronamaatregelen gaat de groep nu hopelijk een zonnig nieuw seizoen tegemoet. Met een nieuwe enthousiaste regisseur, Gaülli (spreek je uit als Kadjoeli) Stam uit Schagen.
Gaülli…