Ons (tijdelijk) onderkomen

  • 20230416_165104
  • 20230416_165012

Gepubliceerd:

Laatst gewijzigd: 17-04-2023 | 16:26:21

Sinds een aantal weken hebben we ons onderkomen bij de achterzijde van het voetbalgebouw. Voorlopig zal dit ons verblijf zijn. Het eigen scoutingclubhuis is echt niet meer in goede staat. Daarom ongeschikt voor de wekelijkse opkomsten.

Zoals je in de laatste Nieuwsbrief hebt kunnen lezen zijn we met het voetbalbestuur aan het overleggen over de verbouwing van het voetbalclubhuis. Er komt dan een speelzaal met kleine keuken in het voetbalgebouw. Daarnaast een eenvoudige botenloods met bovenverdieping op de plaats van het huidige scoutingclubhuis.

Hoewel er natuurlijk ook andere wensen zijn, zijn die op het moment financieel niet haalbaar. Door met de voetbalvereniging en de tennisvereniging samen te werken zijn er veel meer financiële instapmogelijkheden.